Sklep ze słowami

Tu, w przerwach między słowami, możesz spotkać Boga.


Chodzę za Nim
Ania Dąbrowska-Rafael

Opowieść o tym, jak spotkałam Jezusa i w jaki sposób to spotkanie zmieniło moje życie. Oraz o drodze, w którą z Nim wyruszyłam. Ale to również opowieść o pustce, której niczym nie mogłam zapełnić. O zmaganiach, czy odejść z kościoła rzymskokatolickiego. O stracie. O tym, jak Bóg uzdrawia zranienia – do końca. I jeszcze jak uzdrawia ciało.

To również historia tego, jak Bóg mnie powołał do służby kochania – najpierw wśród kobiet dotkniętych przestępstwem handlu ludźmi, a potem wśród Mozambijczyków.

Ale tak naprawdę to nie jest opowieść o mnie. To opowieść o tym, co może zrobić Bóg, jeśli Mu pozwolisz. Poczytaj i pozwól dotknąć Mu wprost Twojego serca.

Ten e-book nic nie kosztuje, jest dostępny do pobrania poniżej. A jeśli od razu myślisz o kimś, komu taka historia mogłaby być potrzebna, możesz przekazać jej tego e-booka. Poszerzajmy razem Jego Królestwo. Aż po zdumienie, że istnieje ten świat.

Jeśli chciałbyś/-ałabyś wesprzeć mnie w pisaniu, możesz postawić mi cyfrową kawkę, klikając tutaj: https://buycoffee.to/anna7dabrowska. A gdy akurat będziemy gdzieś obok siebie, napijmy się prawdziwej! Dziękuję!